Aktuálně z Hanyoga

WORKSHOP JIVAMUKTI SPIRITUÁLNÍ BOJOVNÍK s EVČOU

IMG 0596 

Cena 300,- Kč/osoba - 1 blok , 550,- Kč/osoba oba bloky. Platba předem na účet 1054522001/5500 při přihlášení.

Přihlášky prosím posílejte na  nejpozději do středy 23.února 2022. 

 

 

 

 

Studio OTEVŘENO !!!

 MÁME znovu OTEVŘENO !!! 

I nadále budou probíhat vybrané lekce nejen ve studiu, ale i online lekce současně

Tyto online lekce si můžeme zacvičit společně naživo přes aplikaci ZOOM. Na aktuálně vypsané lekce se můžete přihlásit zde - rezervace lekce. A jak se na to ? Více info najdete zde on-line lekce přes ZOOM

Pokud si chcete zacvičit kdykoliv a v bezpečí vašeho domova, můžete si objednat lekce, které jsem pro Vás natočila. Najdete je zde - on-line lekce .

Děkujeme za Vaši přízeň.

Od 1. ledna 2021 studio přechází na kreditní systém

Od 1. ledna 2021 studio přechází na rezervace lekcí přes kreditní systém. 
KREDITNÍ SYSTÉM A JEHO VYUŽITÍ PŘI LEKCÍCH VE STUDIU
Pro rezervaci na lekci musíte mít na účtu minimální kredit ve výši 130,- Kč (= 1 vstup)
Tohle pravidlo platí i pro vlastníky stávajících permanentek a MultiSport karet. 
Pokud vlastníte permanentku, tak Vám budou zbývající vstupy ze stávající permanentky převedeny ve formě kreditu na Váš zaregistrovaný účet. KDY? Ihned při první návštěvě po zavedení kreditního systému. ( tzn. po 1.1.2021). Děkujeme za spolupráci. 
Pokud vlastníte MultiSport kartu, tak je nutné udržovat na Vašem účtu takový zůstatek kreditů, kolik rezervací najednou budete chtít vytvořit. 1 rezervace 130,- Kč = 130 kreditů, 2 rezervace 260,- Kč = 260 kreditů atd... Jedná se o formu zálohy, která Vám v případě absolvování lekce bude znovu přičtena a v případě, že na lekci nedorazíte nebo se odhlásíte na poslední chvíli či po stanoveném limitu, budem Vám příslušná částka za tuto včas nestornovanou rezervaci odečtena z kreditu. Děkujeme.
KREDITNÍ SYSTÉM A JEHO VYUŽITÍ PŘI ON-LINE LEKCÍCH
Kredit úplně stejně využijete i pro platbu on-line lekcí na ZOOM, kdy  1 vstup = 100 kreditů. Lekce najdete vždy vypsané v rezervačním systému studia. 
Jak a v jaké výši lze kredit nabít/dobít ? 
Kredit lze dobít v hotovosti ve studiu nebo bankovním převodem na účet číslo 1054522001/5500. (Je nutno počítat s 1- 3 dny na připsání platby, do zprávy pro příjemce prosím napište emailovou adresu, kterou jste uvedli při vaší registraci do rezervačního systému)
 
Zakoupit tak můžete buď jednotlivý vstup ve výši 130,- Kč nebo finančně výhodnější časově omezený kredit. Finančně výhodnější kredit za 1100,- Kč Vás opravňuje  k čerpání jednotlivých vstupů (celkem 10 vstupů) na otevřené lekce za zvýhodněnou cenu.
Platnost kreditu je 6 měsíců !!! Po uplynutí této doby kredit propadá bez možnosti náhrady a nelze již kredit čerpat.
O výši kreditu a jeho platnosti máte přehled po přihlášení do svého účtu v rezervačním systému.
 
Pro převod vstupů ze stávajících permanentek na kredit bez návštěvy studia prosím vyfoťte Vaši stávající permanentku a pošlete ji na . Děkujeme.
 
V PŘÍPADECH UZAVŘENÍ STUDIA Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY BUDE PLATNOST KREDITU O DANOU DOBU PRODLOUŽENA !