Aktuálně z Hanyoga

Studio OTEVŘENO !!!

 MÁME OTEVŘENO !!! 

Ve studiu i nadále probíhají vybrané lekce i lekce ONLINE současně.

Tyto online lekce si můžeme zacvičit společně naživo přes aplikaci ZOOM. Na aktuálně vypsané lekce se můžete přihlásit zde - rezervace lekce. A jak se na to ? Více info najdete zde on-line lekce přes ZOOM

Pokud si chcete zacvičit kdykoliv a v bezpečí vašeho domova, můžete si objednat lekce, které jsem pro Vás v době covidu natočila. Najdete je zde - on-line lekce .

Děkujeme za Vaši přízeň.

Kreditní systém pro rezervaci lekcí

KREDITNÍ SYSTÉM A JEHO VYUŽITÍ PŘI LEKCÍCH VE STUDIU
Pro rezervaci na lekci musíte mít na účtu minimální kredit ve výši 160,- Kč (= 1 vstup)
Tohle pravidlo platí i pro vlastníky stávajících permanentek a MultiSport karet. 
Pokud vlastníte MultiSport kartu, tak je nutné udržovat na Vašem účtu takový zůstatek kreditů, kolik rezervací najednou budete chtít vytvořit. 1 rezervace 160,- Kč = 160 kreditů, 2 rezervace 320,- Kč = 320 kreditů atd... Jedná se o formu zálohy, která Vám v případě absolvování lekce bude znovu přičtena a v případě, že na lekci nedorazíte nebo se odhlásíte na poslední chvíli či po stanoveném limitu, budem Vám příslušná částka za tuto včas nestornovanou rezervaci odečtena z kreditu. Děkujeme.
KREDITNÍ SYSTÉM A JEHO VYUŽITÍ PŘI ON-LINE LEKCÍCH
Kredit úplně stejně využijete i pro platbu on-line lekcí na ZOOM, kdy  1 vstup = 120 kreditů. Lekce najdete vždy vypsané v rezervačním systému studia. 
Jak a v jaké výši lze kredit nabít/dobít ? 
Kredit lze dobít v hotovosti ve studiu nebo bankovním převodem na účet číslo 1054522001/5500. (Je nutno počítat s 1- 3 dny na připsání platby, do zprávy pro příjemce prosím napište emailovou adresu, kterou jste uvedli při vaší registraci do rezervačního systému)
 
Zakoupit tak můžete buď jednotlivý vstup ve výši 160,- Kč nebo finančně výhodnější časově omezený kredit. Finančně výhodnější kredit za 1400,- Kč = 1600kreditů Vás opravňuje  k čerpání jednotlivých vstupů (celkem 10 vstupů) na otevřené lekce za zvýhodněnou cenu.
Platnost kreditu je 6 měsíců !!! Po uplynutí této doby kredit propadá bez možnosti náhrady a nelze již kredit čerpat.
O výši kreditu máte přehled po přihlášení do svého účtu v rezervačním systému.