Aktuálně z Hanyoga

Studio z nařízení vlády do odvolání UZAVŘENO :-(

Studio z nařízení vlády do odvolání UZAVŘENO :-(

Behěm uzavření studia si můžete v klidu domova zacvičit lekce, které jsem pro Vás natočila. Objednat si je můžete zde - on-line lekce .

Některé lekce si můžeme zacvičit společně i naživo přes aplikaci ZOOM. Na aktuálně vypsané lekce se můžete přihlásit zde - rezervace lekce .

A jak se na to ? Více info najdete zde on-line lekce přes ZOOM

Děkujeme za Vaši přízeň.

Od 1. ledna 2021 studio přechází na kreditní systém

Od 1. ledna 2021 studio přechází na rezervace lekcí přes kreditní systém. 
KREDITNÍ SYSTÉM A JEHO VYUŽITÍ PŘI LEKCÍCH VE STUDIU
Pro rezervaci na lekci musíte mít na účtu minimální kredit ve výši 130,- Kč (= 1 vstup)
Tohle pravidlo platí i pro vlastníky stávajících permanentek a MultiSport karet. 
Pokud vlastníte permanentku, tak Vám budou zbývající vstupy ze stávající permanentky převedeny ve formě kreditu na Váš zaregistrovaný účet. KDY? Ihned při první návštěvě po zavedení kreditního systému. ( tzn. po 1.1.2021). Děkujeme za spolupráci. 
Pokud vlastníte MultiSport kartu, tak je nutné udržovat na Vašem účtu takový zůstatek kreditů, kolik rezervací najednou budete chtít vytvořit. 1 rezervace 130,- Kč = 130 kreditů, 2 rezervace 260,- Kč = 260 kreditů atd... Jedná se o formu zálohy, která Vám v případě absolvování lekce bude znovu přičtena a v případě, že na lekci nedorazíte nebo se odhlásíte na poslední chvíli či po stanoveném limitu, budem Vám příslušná částka za tuto včas nestornovanou rezervaci odečtena z kreditu. Děkujeme.
KREDITNÍ SYSTÉM A JEHO VYUŽITÍ PŘI ON-LINE LEKCÍCH
Kredit úplně stejně využijete i pro platbu on-line lekcí na ZOOM, kdy  1 vstup = 100 kreditů. Lekce najdete vždy vypsané v rezervačním systému studia. 
Jak a v jaké výši lze kredit nabít/dobít ? 
Kredit lze dobít v hotovosti ve studiu nebo bankovním převodem na účet číslo 1054522001/5500. (Je nutno počítat s 1- 3 dny na připsání platby, do zprávy pro příjemce prosím napište emailovou adresu, kterou jste uvedli při vaší registraci do rezervačního systému)
 
Zakoupit tak můžete buď jednotlivý vstup ve výši 130,- Kč nebo finančně výhodnější časově omezený kredit. Finančně výhodnější kredit za 1100,- Kč Vás opravňuje  k čerpání jednotlivých vstupů (celkem 10 vstupů) na otevřené lekce za zvýhodněnou cenu.
Platnost kreditu je 6 měsíců !!! Po uplynutí této doby kredit propadá bez možnosti náhrady a nelze již kredit čerpat.
O výši kreditu a jeho platnosti máte přehled po přihlášení do svého účtu v rezervačním systému.
 
Pro převod vstupů ze stávajících permanentek na kredit bez návštěvy studia prosím vyfoťte Vaši stávající permanentku a pošlete ji na . Děkujeme.
 
V PŘÍPADECH UZAVŘENÍ STUDIA Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY BUDE PLATNOST KREDITU O DANOU DOBU PRODLOUŽENA !