ONLINE WORKSHOP JIVAMUKTI SPIRITUÁLNÍ BOJOVNÍK s EVČOU

Workshop proběhne v sobotu 6.března a 20. března 2021 v čase od 9:30 - 11h.

Co Vás na workshopu čeká ?

Lekce Jivamukti Spirituálního Bojovníka je celistvá 60 minutová praxe, která se nese v tempu vinyasy. Je to stabilně strukturovaná sekvence, která nepomíjí žádnou část našeho těla ani mysli. Zahrnuje část zahřívací, pozdravy slunci, stojné i balanční pozice, rotace, záklony, předklony, obrácené pozice, krátkou meditaci a relaxaci na závěr. To vše během jedné hodiny.

Na dvou na sebe navazujících workshopech si představíme metodu Jivamukti i jednotlivé sekvence Spirituálního bojovníka a jeho krásu komplexní praxe. Workshopy na sebe navazují a pro celistvé informace i pochopení praxe doporučujeme účast na obou z uvedených termínů. Je však možné se účastnit i jen jedné soboty.

Pokud budou oba termíny online, bude možné se na workshop podívat i ze záznamu. Doporučujeme však živý, společný přenos, kdy ačkoliv se nebudeme nacházet v jedné místnosti, tak společně strávený čas a úsilí je vždy povznášející. Doba je však dynamická a možná i díky naší neutuchající víře již praktikovat společně, přesuneme se z online prostředí do krásného prostředí Hanyoga studia.

Velmi se na Vás budu těšit!

Eva

Cena 250,- Kč/osoba - 1 blok (sobota) , 450,- Kč/osoba oba bloky (obě soboty). Platba předem na účet 1054522001/5500 při přihlášení.

Přihlášky prosím posílejte na  nejpozději do pátku 5. března 2021. Děkujeme.

IMG 8309IMG 8310