POPIS LEKCÍ 

Nedělní jóga

Pro začátečníky a mírně pokročilé

Lekce je vedena v pomalejším tempu se zaměřením na práci s dechem, na průpravné cviky a základní pozice, zakončena příjemnou relaxací.

Tato lekce je vhodná pro ty, kteří chtějí s jógou začít či její praxi znovu obnovit.

Pro všechny

Lekce je vedena dynamičtější formou, kde se plynule v souladu s vlastním dechem přechází z jedné pozice do další. Lekce zakončená opět příjemnou relaxací.

Tato lekce je vhodná pro všechny.


Hatha jóga

Hatha jóga pro každého

Lekce je zaměřena na práci s dechem, průpravné cviky, zpružnění, zpevnění a uvolnění nejen celé páteře, ale i velkých kloubů a svalů, dále na výuku zaujímání jednotlivých pozic a výdrže v nich. Lekce je variabilní a přizpůsobená dle aktuálních potřeb účastníků. Zakončena příjemnou relaxací.

 

Lekce vhodná pro všechny.


Jemná ranní jóga

Jemná ranní jóga nastartuje celý Váš den.

Lekce je zaměřena na probuzení celého těla i mysli prostřednictvím dechu, pozdravů slunci, jemných pozic s pomalejšími přechody, zaměřených na posílení, protažení a uvolnění svalů celého těla a především k náčerpání energie na celý nadcházející den.

Lekce vhodná pro všechny.Obědová jóga

Jóga v obědové pauze ? ANO !!!

V lekci obědové jógy protáhneme, posílíme a uvolníme nejen celé tělo, ale i mysl, abyste se čerství a příjemně naladění mohli vrátit zpět do Vašeho zaměstnání. Lekce zakončena opět příjemnou relaxací.

Lekce je vhodná pro všechny.Vinyasa flow jóga

Jóga na vlně dechu. 

Základem lekce vinyasa flow jógy je dech od kterého se odvíjí pohyb a  v souladu s ním se přechází z jedné pozice do další. Pozdravy slunce provázejí celou hodinu a vkládají se do něj další pozice z klasické jógy. Lekce zakončena příjemnou relaxací.

Tato lekce je vhodná pro všechny.


Jóga pro muže

Lekce jógy pro muže je sestavena tak, aby využila jejich větší síly, ale zároveň protáhla oblasti těla, která právě u mužů bývají nejvíce zatuhlá (zadní strany stehen, oblast ramenou a hrudníku, oblast beder.)

Lekce vhodná pouze pro muže.