POPIS LEKCÍ

Nedělní jóga

Pro začátečníky a mírně pokročilé

Lekce je vedena v pomalejším tempu se zaměřením na práci s dechem, na průpravné cviky a základní pozice, zakončena příjemnou relaxací.

Tato lekce je vhodná pro ty, kteří chtějí s jógou začít či její praxi znovu obnovit.

Pro všechny

Lekce je vedena dynamičtější formou, kde se plynule v souladu s vlastním dechem přechází z jedné pozice do další. Lekce zakončená opět příjemnou relaxací.

Tato lekce je vhodná pro všechny.

Hatha jóga

Hatha jóga pro každého

Lekce je zaměřena na práci s dechem, průpravné cviky, zpružnění, zpevnění a uvolnění nejen celé páteře, ale i velkých kloubů a svalů, dále na výuku zaujímání jednotlivých pozic a výdrže v nich. Lekce je variabilní a přizpůsobená dle aktuálních potřeb účastníků. Zakončena příjemnou relaxací.

 

Lekce vhodná pro všechny.

Vitální (hormonální) jóga

Vitální jóga opět nastartuje Váš endokrinní systém.

Lekce je zaměřena na stimulaci a regulaci endokrinního systému prostřednictvím pozic jemné jógy, zaměřených na aktivaci pánevního dna, stimulaci štítné žlázy za podpory dechu. Pozitivně podporuje hormonální rovnováhu.

Lekce vhodná pouze pro ženy. KURZ !


Jóga pro muže

Lekce jógy pro muže je sestavena tak, aby využila jejich větší síly, ale zároveň protáhla oblasti těla, která právě u mužů bývají nejvíce zatuhlá (zadní strany stehen, oblast ramenou a hrudníku, oblast beder.)

Lekce vhodná pouze pro muže.

Jemná ranní jóga

Jemná ranní jóga nastartuje celý Váš den.

Lekce je zaměřena na probuzení celého těla i mysli prostřednictvím dechu, pozdravů slunci, jemných pozic s pomalejšími přechody, zaměřených na posílení, protažení a uvolnění svalů celého těla a především k náčerpání energie na celý nadcházející den.

Lekce vhodná pro všechny.


Vinyasa flow jóga

Jóga na vlně dechu. 

Základem lekce vinyasa flow jógy je dech od kterého se odvíjí pohyb a  v souladu s ním se přechází z jedné pozice do další. Pozdravy slunce provázejí celou hodinu a vkládají se do něj další pozice z klasické jógy. Lekce zakončena příjemnou relaxací.

Tato lekce je vhodná pro všechny.


Obědová jóga

Jóga v obědové pauze ? ANO !!!

V lekci obědové jógy protáhneme, posílíme a uvolníme nejen celé tělo, ale i mysl, abyste se čerství a příjemně naladění mohli vrátit zpět do Vašeho zaměstnání. Lekce zakončena opět příjemnou relaxací.

Lekce je vhodná pro všechny.