LEKTOŘI

Hanka Flochová

Poprvé jsem se setkala s jógou v podání powerjógy asi před 10ti lety, kdy jsem na lekci zavítala na doporučení kamarádky. Do té doby jsem si o józe myslela, že je to pomalá a nudná záležitost.:-) Jak jsem se mýlila:-).

Zpočátku jsem ji brala jako cestu k posílení, protažení a uvolnění celého těla. Později, jak už to tak bývá jsem za "cvičením" našla i něco mnohem hlubšího. Něco, co se nepraktikuje pouze 60/90 minut na podložce, ale co nakonec ovlivňuje i Váš každodenní život a dělá jej mnohem harmoničtějším a plným pochopení vůči sobě i ostatním v různých životních situacích.

A i proto jsem se rozhodla si udělat instruktorský kurz, abych tu energii, nadšení a přesah z jógy do každodenního života mohla předávat dál. 

Těším se na Vás, NAMASTÉ 

Eva Procházková

Co je pro mě jóga?  

Během několika let praktikování se jóga stala součástí mého já. Přešla od podložky z jógových lekcí až do mého každodenního života. Ukázala mi cestu, kterou se mám dát a dodala mi sílu se nevzdat. Díky praktikování ásan a zdokonalování svých dechových praktik jsem našla cestu k mému vnitřnímu klidu a harmonii. 

V roce 2017 jsem se rozhodla splnit si sen a udělat si certifikaci instruktora jógy. Být lektorkou je pro mě posláním a myslím si, že jóga prozpívá všem a v každém věku. 

Nebojte se ji pustit blíže. 

Ve studiu HANYOGA vedu lekce HATHA JÓGY každé pondělí v 16:30 a KURZ Aroma jógy 1x měsíčně ve vybrané pátky v 18:30.

Jarka Fraňková

S jógou jsem se poprvé setkala.........vlastně si to už ani nepamatuji :-). 

Jógu jsem cvičila pár let, když přišla možnost jet na víkendový workshop, který v Dubai vedl Les Leventhal. Byla jsem okouzlená a zamilovaná do toho, co s semnou může jóga udělat. Několikrát za víkend Les pronesl "dejte v práci výpověď a přijeďte za mnou na učitelský trénink na Bali ". Chvilku jsem si myslela, že je blázen, ale...výpověď jsem sice v nemocnici v Saúdské Arábii, kde jsem zrovna pracovala, nedala, ale na Bali jsem na měsíc stejně odjela....

Jóga pro mě představuje především radost a je mou fascinující inspirací při mé každodenní práci v oboru fyzioterapie. A i proto do svých lekcí zařazuji prvky z Dynamické Neuromuskulární stabilizace.  

Ve studiu HANYOGA vedu KURZ Jógy nejen pro zdravá záda.

Iva Pánková

Jóga je součástí mého každodenního života už několik let.  Věnuji se především Ashtanga józe jako její praktikantka i jako lektorka.

K cvičení dětské jógy mě přivedly moje děti, které jsem chtěla hravou formou vést ke zdravému pohybu.

S dětmi pracuji už cca 20let, nejdříve jako externista na Centru volného času a následně jako pedagog volného času. 

Vždy mi udělá velkou radost, když vidím nadšené a spokojené děti, které se k nám rády vrací. 

Ve studiu HANYOGA vedu KURZ Jógy pro děti a KURZ Ashtanga jógy .

Martina Malá

"Prostřednictvím jógy lze dosáhnout síly a lehkostí lva" 


Sport byl součástí mého života odjakživa. Nejvíce pak tanec, zejména balet a před několika lety jsem se zamilovala do jógy.

Líbí se mi, jak jógové cvičení dokáže spojit pružnost a sílu. Ze začátku mi jóga pomáhala uklidnit se po náročném dni, odpoutat se na chvíli od všech starostí a zpomalit. Teď se mi jóga dostala pod kůži, můj život je o mnoho harmoničtější a náročné dny už ani nevnímám :-).

Na mých lekcích nejen společně uklidníme naši mysl, ale uděláme i něco pro to, aby i naše tělo bylo krásné. 

Ve studiu HANYOGA vedu lekce VINYASA FLOW JÓGY každou středu v 18:30.