Hanka Flochová
Hanka Flochová

lektorka jógy

Poprvé jsem se setkala s jógou v podání powerjógy asi před 10 lety, kdy jsem na lekci zavítala na doporučení kamarádky. Do té doby jsem si o józe myslela, že je to pomalá a nudná záležitost :-) Jak jsem se mýlila :-)

Číst dál
Eva Procházková
Eva Hurníková

lektorka jivamukti jógy

Během několika let praktikování se jóga stala součástí mého já. Přešla od podložky z jógových lekcí až do mého každodenního života. Ukázala mi cestu, kterou se mám dát a dodala mi sílu se nevzdat.

Číst dál
Zuzana Králová

lektorka meditace

Má cesta, ať se klikatí kdekoliv, je plná empatie a snahy pomáhat druhým. Jde o trvalý směrník, ať se vrtnu kamkoliv. Ať zrovna řeším přání zákazníků v mé technické práci, nebo se snažím pomoci všem, kteří tápou na své vlastní osobní cestě.

Číst dál
Veronika Oplatková
Veronika Oplatková

lektorka Pilates

Pohyb je neodmyslitelnou součástí každého z nás. Bez něj se člověk ani nenadechne, natož aby si zvládl vypít hrnek oblíbené kávy. Ať už své tělo využíváme k vrcholovému sportu nebo je našich vrcholným pohybem zmíněné pití kávy, kompenzační cvičení v jakékoliv formě je nepostradatelnou součástí cesty k tělu bez bolesti.

Číst dál
Kristýna Vašková
Kristýna Vašková

lektorka čakra jógy

Naše cesty s jógou se propojily již před 5 lety díky mé mamce, když jsem byla v zajetí anorexie a velké vnitřní bolesti. Díky různým jógovým technikám jsem znovuobjevila vztah sama k sobě a naučila jsem se mít svoje tělo opravdu ráda. A taková je i jóga se mnou.

Číst dal
Martina Malá
Martina Ondrášková

lektorka vinyasa flow jógy

"Prostřednictvím jógy lze dosáhnout síly a lehkostí lva".  Sport byl součástí mého života odjakživa. Nejvíce pak tanec, zejména balet a před několika lety jsem se zamilovala do jógy.

Číst dál