Hanka Flochová
Hanka Flochová

lektorka jógy

Poprvé jsem se setkala s jógou v podání powerjógy asi před 10 lety, kdy jsem na lekci zavítala na doporučení kamarádky. Do té doby jsem si o józe myslela, že je to pomalá a nudná záležitost :-) Jak jsem se mýlila :-)

Číst dál
Eva Procházková
Eva Procházková

lektorka hatha a aroma jógy

Během několika let praktikování se jóga stala součástí mého já. Přešla od podložky z jógových lekcí až do mého každodenního života. Ukázala mi cestu, kterou se mám dát a dodala mi sílu se nevzdat.

Číst dál
Iva Pánková
Iva Pánková

lektorka dětské jógy

Jóga je součástí mého každodenního života už několik let. Věnuji se především Ashtanga józe jako její praktikantka i jako lektorka. K cvičení dětské jógy mě přivedly moje děti, které jsem chtěla hravou formou vést ke zdravému pohybu.

Číst dál
Jarka Fraňková
Jarka Fraňková

lektorka jógy

S jógou jsem se poprvé setkala.........vlastně si to už ani nepamatuji :-) Jógu jsem cvičila pár let, když přišla možnost jet na víkendový workshop, který v Dubai vedl Les Leventhal. Byla jsem okouzlená a zamilovaná do toho, co s se mnou může jóga udělat.

Číst dál
Martina Malá
Martina Malá

lektorka vinyasa flow jógy

"Prostřednictvím jógy lze dosáhnout síly a lehkostí lva".  Sport byl součástí mého života odjakživa. Nejvíce pak tanec, zejména balet a před několika lety jsem se zamilovala do jógy.

Číst dál
Hanka Flochová
Zuzana Ošmerová

porodní dula

Již od dětství jsem věděla, že děti a vše s nimi spojené bude mojí životní náplní. Jsem maminkou čtyř dětí a právě zkušenosti z vlastních porodů mne přivedly k myšlence stát se porodní dulou.

Číst dál