Hanka Flochová
Hanka Flochová

lektorka jógy

Poprvé jsem se setkala s jógou v podání powerjógy asi před 10 lety, kdy jsem na lekci zavítala na doporučení kamarádky. Do té doby jsem si o józe myslela, že je to pomalá a nudná záležitost :-) Jak jsem se mýlila :-)

Číst dál
Eva Procházková
Eva Procházková

lektorka hatha a aroma jógy

Během několika let praktikování se jóga stala součástí mého já. Přešla od podložky z jógových lekcí až do mého každodenního života. Ukázala mi cestu, kterou se mám dát a dodala mi sílu se nevzdat.

Číst dál
Martina Malá
Martina Malá

lektorka vinyasa flow jógy

"Prostřednictvím jógy lze dosáhnout síly a lehkostí lva".  Sport byl součástí mého života odjakživa. Nejvíce pak tanec, zejména balet a před několika lety jsem se zamilovala do jógy.

Číst dál
Jarka Fraňková
Jarka Fraňková

lektorka jógy

S jógou jsem se poprvé setkala.........vlastně si to už ani nepamatuji :-) Jógu jsem cvičila pár let, když přišla možnost jet na víkendový workshop, který v Dubai vedl Les Leventhal. Byla jsem okouzlená a zamilovaná do toho, co s se mnou může jóga udělat.

Číst dál
Iva Pánková
Iva Pánková

lektorka dětské jógy

Jóga je součástí mého každodenního života už několik let. Věnuji se především Ashtanga józe jako její praktikantka i jako lektorka. K cvičení dětské jógy mě přivedly moje děti, které jsem chtěla hravou formou vést ke zdravému pohybu.

Číst dál